20155513175512a
0

راهنمای خرید چادر برای خانم‌ها

بسیاری از خانم‌های ایرانی برای داشتن حجاب برتر از چادر استفاده می‌کنند.امروزه طراحان لباس برای رفاه حال بیشتر این افراد با توجه به نوع فعالیتشان، مدل‌های مختلفی از چادر را طراحی کرده‌اند بنابراین شما در هر موقعیت اجتماعی و با هر میزان فعالیت، می‌توانید یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید.

چادر ساده
این مدل، ساده‌ترین و متداول‌ترین نوع چادر است که طرفداران زیادی دارد. شما در هر سن و موقعیتی که باشید، این چادر می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
برای استفاده راحت‌تر از این چادر می‌توانید از کش استفاده کنید. این چادر‌ها غیر از رنگ مشکی در رنگ‌های مختلفی دوخته می‌شوند، اما با وجود تمام این مزایا بسیاری از خانم‌ها از سختی کنترل این چادر‌ها گله می‌کنند.

چادر قجری یا چادر کمری
اگر چادرتان مدام لیز می‌خورد و شما را حسابی با مشکل روبه‌رو کرده است، این چادر می‌تواند گزینه خوبی برایتان باشد.
همان‌طور که از نام این چادر پیداست، بخشی از پارچه استفاده شده در آن، دور کمر بسته می‌شود.
این چادر در قسمت بالایی، دو لبه آزاد دارد که امکان حرکت دست‌ها را بیشتر می‌کند و در قسمت جلویی دو تکه به نظر می‌رسد. این مدل چادر برای دختران جوان به علت راحتی بیشتر در مهار آن، مناسب تر است.

چادر ملی
اگر بتازگی می‌خواهید پوشش چادر را انتخاب کنید، بهترین انتخاب شما می‌تواند چادر ملی باشد. این چادر به علت داشتن آستین، آزادی عمل زیادی را برایتان فراهم خواهد کرد.
ضمن آن‌که ظاهری مثل مانتوهای گشاد و بلند دارد. امروزه این چادر توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

چادر شالی
برای آن‌که چادر شالی را بشناسید تنها کافی است یک مانتوی بلند همراه یک شال همرنگ با آن را تصور کنید. در واقع این مدل از جلو دارای زیپ است و یک شال نسبتا بلند که متصل به خود چادر متصل است، آن را مخفی می‌کند.
چادر شالی شباهت زیادی به چادر ملی دارد و به دلیل ظاهر شیک و زیبایی که دارد، برای حضور در محل کار بسیار مناسب است.

چادر دانشجویی
حتما با یک چادر کشدار جلو باز برای محیط‌های آموزشی موافق هستید. از مزایای این چادر این است که بخشی از کناره‌های آن برای خروج دست‌ها باز هستند.
اگر به دنبال یک چادر بسیار گشاد هستید، می‌توانید از چادر‌های عبایی استفاده کنید. این چادر‌ها از اصیل‌ترین و محبوب‌ترین چادرهای اعراب محسوب می‌شود و در ایران هم طرفداران زیادی دارد

چادر عبایی
اگر به دنبال یک چادر بسیار گشاد هستید، می‌توانید از چادر‌های عبایی استفاده کنید. این چادر‌ها از اصیل‌ترین و محبوب‌ترین چادرهای اعراب محسوب می‌شود و در ایران هم طرفداران زیادی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *