0

راهنمای خرید غذاساز ( بررسی و قیمت ۹ مدل )

غذاساز، وسیله‌ای است که می‌توانید با آن بدون زحمت و فقط در چند ثانیه غذای کودک را له کنید. غذاساز‌های مخصوص کودک در بازار وجود دارند اما اگر می‌خواهید از یک وسیله چند استفاده مختلف کنید، می‌توانید غذاسازی بخرید که برای استفاده خودتان هم مناسب باشد. این نمونه‌ها با کارآیی‌های متفاوت به شما در انتخاب مناسب‌ترین غذاساز کمک خواهند کرد.

مولینکس، مدل ADQ740

این وسیله هم مخصوص آماده کردن غذای کودک است. در محافظ این وسیله علاوه بر ایمنی باعث می‌شود مواد غذایی بیرون نریزند. تیغه این غذاساز جدا می‌شود و می‌توانید آن را کاملا بشویید و دیگر نگران ماندن ماده غذایی لای تیغه‌ها نباشید. می‌توانید غذا را در ظروف مخصوص کودک این غذاساز به فرزندتان بدهید.

حدود قیمت: ۸۰ هزار تومان
________________________________________

فیلیپس، مدل HR7620

این غذا ساز امکان رنده کردن، ورقه کردن، خردکردن سبزی و مواد دیگر و همزدن را دارد. به علاوه برای نگهداری آسان‌تر و بهتر می‌توانید همه لوازم جانبی این دستگاه را در کاسه دستگاه جا بدهید و در گوشه‌ای از آشپزخانه بگذارید. با این روش دیگر چیزی از وسایل غذاساز را گم نخواهید کرد.

حدود قیمت: ۱۵۰ هزار تومان
________________________________________

تفال، مدل FP-4121

این غذاساز برای آبمیوه‌گیری میوه های نرم، خرد کردن، گرفتن عصاره مرکبات، رنده کردن و خردکن سبزی و مواد غذایی دیگر طراحی شده. این دستگاه با دو سرعت متفاوت کار می‌کند. هم می‌توانید آن را ممتد روشن کنید و هم از عملکرد ضربه‌ای آن استفاده کنید. به‌علاوه این دستگاه یک پارچ مخلوط‌کن یک و نیم لیتری دارد که می‌توانید برای تهیه انواع نوشیدنی‌ها از آن استفاده کنید.

حدود قیمت: ۳۰۰ هزار تومان
________________________________________

بیم مدل EEP-868‎

این غذاساز با توان ۷۰۰ وات کار می‌کند. می‌توانید با آن خرد کنید، رنده کنید، پوره کنید و آبمیوه بگیرید. محفظه بالایی به عنوان مخلوط کن و محفظه پایینی به عنوان خرد کن و رنده کار می‌کند. یک ویژگی مهم این وسیله این است که با ده سرعت مختلف کار می‌کند. سیستم ایمنی از داخل، این دستگاه را برای کار کردن امن می‌کند.

حدود قیمت: ۲۰۰ هزار تومان
________________________________________

بوش، مدل MUM86R1

این وسیله بسیار پرقدرت است. با توان ۶۰۰ وات کار می‌کند و قدرت آن از تمام نمونه‌های مشابهش بالاتر است. بدنه آلومینیومی باعث می‌شد وسیله بسیار سبک باشد و کاسه استیل آن ۵٫۴ لیتر گنجایش دارد. با این دستگاه حرفه‌ای به عنوان همزن هم کاربرد دارد و  می‌توانید با آن تخم‌مرغ و خامه را هم بزنید. داشتن قابلیت هم زدن خمیر هم از ویژگی‌های این غذاساز است.

حدود قیمت: ۹۰۰ هزار تومان
________________________________________

بلاک اند دکر مدل FP45

این وسیله جای نسبتا کمی را در آشپزخانه اشغال می‌کند. توانایی خرد کردن، خلال کردن و هم زدن مواد را دارد و محفظه آن ۲و۴ لیتر است. قفل ایمنی آن، جلوی آسیب دیدن بچه‌ها را می‌گیرد و با آن می‌توانید با دو سرعت متفاوت کار کنید.

حدود قیمت: ۱۵۰ هزار تومان
________________________________________

هوگل مدل HG5828FP

آبمیوه‌گیر این دستگاه دارای دهانه بزرگی است و به شما اجازه می‌دهد میوه را به صورت کامل و بدون خرد کردن در آن بریزید. خردکن قوی دستگاه آن را برای خرد کردن مواد سفتی مثل تکه‌های گوشت هم مناسب می‌کند. موتور سریع و قوی آن هم باعث می‌شود بتوانید در آن شیرسویا تهیه کنید.

حدود قیمت: ۱۴۵ هزار تومان
________________________________________

کنوود، مدل FP12

این غذاساز کوچک پارچ مخلوط کن ندارد و از آن فقط می‌توانید برای خرد‌کردن سبزی و مواد دیگر، رنده کردن و نرم و صاف کردن غذا استفاده کنید. این غذاساز با دو سرعت متفاوت کار می‌کند و قیمت مناسب، یکی از ویژگی‌های مثبت آن است.

حدود قیمت: ۱۱۵ هزار تومان
________________________________________

پارس خزر، مدل CFP-110

این غذاساز ۱۱ کاره با توان ۶۰۰ وات کار می‌کند. از توانایی‌های دستگاه می‌توان به آبمیوه‌گیری، رنده در سه سایز متفاوت، خلال کردن، خرد کردن، خمیرگرفتن، زدن خامه و مایونز و قابلیت خرد کردن سبزی و گوشت اشاره کرد. این دستگاه مجهز به میکرو سوئیچ و محفظه نگهداری وسایل است.
حدود قیمت: ۱۳۵ هزار تومان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *